Taniec i rytmika

Taniec współczesny
Wybrane tańce narodowe
Prezentacja sceniczna
Zasady muzyki -  teoria i ćwiczenia
Historia tańca
Oprawa artystyczna imprez
Prowadzenie zespołów tanecznych
Formy gimnastyczno-taneczne
Teatr tańca
Elementy pedagogiki zabawy

Celem studiów z zakresu kształcenia muzyczno-ruchowego jest przede wszystkim poszerzenie praktycznej wiedzy słuchaczy, uzyskanie dodatkowych kwalifikacji oraz doskonalenie ich umiejętności ruchowo-tanecznych i muzycznych.

Wyposażenie w umiejętności włączania ruchu z muzyką do lekcji wychowania muzycznego i fizycznego, zajęć pozalekcyjnych i pozaszkolnych.

Adresaci:

Studia skierowane są do nauczycieli muzyki, nauczycieli wczesnej edukacji zintegrowanej,  nauczycieli wychowania fizycznego,  nauczycieli szkół specjalnych, pracowników domów i ośrodków kultury, pracowników regionalnych klubów i stowarzyszeń artystycznych oraz tych którzy pragną uczyć tańca.

Rozpoczęcie zajęć: 20 października 2018 r.
Zakończenie zajęć: 24 sierpnia 2019 r.