Edycja XVI

Wstęp do badań historycznych
Nauki pomocnicze historii
Historia nowożytna powszechna
Historia nowożytna Polski do 1795 r.
Historia Polski XIX wieku
Historia powszechna XIX wieku
Historia Polski 1918-1944 r.
Historia powszechna 1918-1944 r.
Historia Polski po II wojnie światowej
Historia powszechna po II wojnie światowej

Absolwent studiów podyplomowych uzyska kwalifikacje do nauczania historii w szkołach.

Rozpoczęcie zajęć: 21 października 2023 r.
Zakończenie zajęć: 31 sierpnia 2024 r.

Dołącz do naszej społeczności na studiach podyplomowych Andragog

Rekrutacja OnLine

Dlaczego warto zostać słuchaczem studiów podyplomowych Andragog? 🎓

Specjalistyczna oferta: Nasze studia podyplomowe są skrojone pod potrzeby rynku pracy, co daje Ci pewność, że zdobywasz wiedzę, która otworzy przed Tobą drzwi do kariery w dziedzinie andragogiki.

Nauka od ekspertów: Nasza kadra to prawdziwi specjaliści w swoich dziedzinach. Mają nie tylko praktyczne doświadczenie, ale też teoretyczną wiedzę. Dzięki nim poznasz tajniki swojego zawodu od najlepszych.

Nowoczesność w nauce: Uważasz, że nauka powinna iść z duchem czasu? My też! Wykorzystujemy najnowsze technologie i metody nauczania, by nauka była ciekawa i efektywna dlatego część zajęć odbywa się w formie zdalnej.

Jesteś dla nas ważny: Na studiach podyplomowych Andragog każdy student jest traktowany indywidualnie. Dbamy o bliski kontakt i wsparcie na każdym etapie Twojej edukacji. Małe grupy zajęciowe to gwarancja, że będziesz miał możliwość aktywnego udziału w zajęciach i nie zostaniesz niezauważony.

Brzmi zachęcająco?
Dołącz do nas i rozwijaj się w przyjaznej atmosferze studiów podyplomowych Andragog!

Skorzystaj z formularza rekrutacji online
Wypełnij poprawnie wszystkie pola i wyślij go do nas.
Zweryfikujemy otrzymane dane i skontaktujemy się niebawem, by przekazać informacje, jak dalej będzie przebiegała rekrutacja.

Drag and drop files here or Browse
Pobierz elektroniczny formularz, wypełnij go i załącz plik do zgłoszenia online.

Częste pytania

Aby ubiegać się o przyjęcie na studia w Andragog, należy wziąć udział w rekrutacji elektronicznej, złożyć wniosek osobiście lub wysłać wypełniony wniosek na adres poczty elektronicznej: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.. Przyjęcie na zajęcia odbywa się na podstawie kolejności złożenia podań. Kandydaci są przyjmowani na studia, o ile pozostały na nich wolne miejsca.

Mamy nadzieję, że powyższe odpowiedzi pomogą w lepszym zrozumieniu procesu rekrutacji i studiowania w Andragog. Jeśli masz dodatkowe pytania, proszę daj nam znać!